ساخت سوله با عامل های ال اس اف (LSF)

امروزه نیاز های انسان فریدون کنار به سازه های پیش مصنوع با...

امروزه نیاز های مردم نور به سازه های پیش ه با افزایش...

سوله سبک پیش ه ویژگی‌ های زیادی دارد از جمله نصب سریع و آسان در محل پروژه، در بسیاری از پروژه‌ها از این نوع سازه برای اسکلت استفاده می‌شود البته سوله سبک تنها برای سوله نصفه صنعتی تا دهانه 12 متر بری ستون کاربرد دارد.

کاربرد اصلی سوله شیوه پیش ه در جاهایی است که نیاز به دهانه بدون ستون و سبک اجرا شود. برای مثال در کارخانه‌ ها با ارتفاع بلند که اضافه اشکوب و یا یکتا اداری میخواهند بنا کنند، انبارها، تعمیرگاه‌ها، فروشگاه‌ ها و سالن‌ های ورزشی از جمله جاهایی هستند که برای  آن‌ها می‌شود استفاده کرد.

برای اینکه بدانیم چرا باید از استفاده کنیم می بایست به تاکی نکته دقت کنیم. در موارد وافر زیادی کارفرما برای اجرای یک سوله مدت زمان کمی در اختیار دارد. در اینگونه موارد می توان با استفاده از سوله به روش ال اس اف سرعت تعالی پروژه را تا حد بسیار زیادی افزایش داد. در همین راستی در بسیاری از موارد پیمانکاران به منظور سوله هزینه های گزافی را بر دوش صاحب‌کار قرار می دهند.

سوله فوق سبک در کمتریت زمان ممکن

هزینه یک سوله 200 متری سوله ساده

در سوله ها می توان از ساندویچ پانل در پوشش سقف و جدار های آن کاربرد کنیم سمک سوله ها را با توجه به نوع کاربری آن ها می وسع از ۳ قسم پانل متنوع به شرح دامن استفاده نمود:

1. استفاده از ساندویچ پانل با فوم عایق پلی استایرن2. استفاده از پانل ه شده با ورق گالوانیزه و پشم شیشه3. استعمال از پانل ساخت سولهه شده با صحیفه آلومینیومی و پشم شیشههر سه مورد بالا دارای مزایا و معایب خود می باشند و در واقع نام هر کدام از آنها را می توان ساندویچ پانل سقفی نهاد، زیرا اری لایه ای دارند. برای انتخاب بین این سه نوع برای سقف سوله های خویشتن پیشنهاد ما استفاده از ساندویچ پانل پلی استایرن می باشد. پلی استایرن جدیدترین فوم داخلی از بهر پنل ها می باشد که خاصیت نسوز بودن و ضد آب و عایق استاندارد حرارتی و رطوبتی می باشد.

پروژکتور سوله ای | مناسب ترین شرکت سوله صنعتی و سوله سازی -

به میانجی وزن کمتر در سوله خرپایی، می توان اینطور در نظر گرفت که انواع سوله های خرپایی به نسبت سوله های سنگین نیاز به فونداسیون های بسیار اسلوب تر و کم هزینه تری دارند. جداسازی قطعات برای این الگو از سوله ها به طور زیاد امکانپذیر است. همینطور انتقال آن همچنین به خوبی صورت می گیرد. در بررسی های صورت  گرفته مشخص شده است که سوله های خرپایی از نظر سبک اجرایی متفاوت هستند.

برای سوله های یو بی ام از یک سری ورق های گالوانیزه استفاده می شود. این ورق ها به یکدیگر دوخته می شوند. این سوله ها نسبت به مدل های خرپایی و گلوله ورقی از نظر نارسانا حرارت شرایط بهتری دارند. در این سوله ها برای بخش سقف از پلی اورتان استفاده می شود. دقت کنید که پلی اورتان ها برای سخت‌کوشی های گلخانه ای و بهداشتی و پرورش دام مشکل ارغنون هستند. عایق های پلی یورتان جاذب آلودگی به حساب‌آمده می شوند. همینطور قابلیت ضد عفونی شدن ندارند. به توجه به نوع ار این سوله ها نمی توان از جرثقیل های سقفی برای آنها استفاده کرد.

پیشنهاد سایت