چکاپ دل و عروق در منزل

مشکلات قلبی، به دلیل طریق زندگی نامناسب و تغذیه نامناسب و استرس های روزمره ، مشکل شایع نسل امروز می باشد و راهی جز انجام قلبی، شما را از سلامت قلبتان مطمئن نمی کند. یکی از راه های تشخیص سریع بیماری قلبی انجام قلب و عروق می باشد که باید بسیار بهمن‌ماه گرفته شود تا انواع بیماری های قلبی سریعا تشخیص داده شده و بهترین روش درمانی برای بیمار انجام شود.

بنابراین برای مطالعه انواع چکاپ کامل قلب و عروق با کلینیک فواد و عروق دکتر ضربان همراه باشید.

بنابراین شما می توانید با مراجعه به 

اگر نگران ابتلا به بیماری قلبی یا خطرات بیماری های قلبی هستید ، برای کامل قلب به کلینیک تخصصی بالا تخصصی قلب و عروق پزشک ضربان مراجعه نمایید.

این آزمایش می تواند به عنوان یکی از روشهای در بیمارانی که در معرض خطر CAD هستند استعمال شود.

کامل سلامت کودکان در مجموعه حیاط

کامل ویتامین های بدن | اطلاعاتی درباره امتحان سالمندان -- سال 1400

سرطان سینه در زنان یکی از رایج‌ترین سرطان‌هایی است که سالانه شمار زیادی از زنان را در سر تا سر دنیا درگیر خود کرده است. از این رو نه تنها زنان سالمند بلکه زنان جوان هم لازم است که آزمایش دوره‌ای داشته باشند تا با تشخیص به موقع از گسترش و عواقب تازه‌کار از آن جلوگیری کنند. برای تشخیص این بیماری از روش‌هایی همچون ام آر آی، ماموگرافی و بافت‌برداری از پستان استفاده می‌شود، یا برای تشخیص سرطان مصب رحم، آزمایش پاپ اسمیر یا غربالگری دهانه بچه‌دان صورت می‌گیرد و توصیه به سالمندان عزیز این است که حداقل سالی یک بار پزشکی آن را ادا دهند.

شرایط بدنی برخی از افراد مسن ایجاب می‌کند که آن‌ها سالانه به ریخت اختصاصی یکسری از آزمایشات را تکرار کنند. به عنوان مثال در افراد شیخ سیگاری در تطبیق با غیر سیگاری‌ها لازم است که آزمایشات بیشتری را جهت بازبینی کامل بدن بدهند همانند آزمایش آنوریسم آئورت شکمی یا آزمایش مربوط به پوکی استخوان در افرادی که از مشکلات اسکلتی رنج می برند.

کامل دستگاه گوارش | زیباترین کامل در منزل با کادر کارشناس به صورت شبانگاه روزی -

در این آزمایش، قند خون فرد و میزان گلوکز حاضر در خون او بررسی می‌شود. میزان گلوکز در بدن هر فرد با توجه به وضعیت او، باید در محدوده مشخصی باشد. این باعث می‌شود تا در صورت بالا یا پایین بودن شکر خون، اقدامات فرض سریعاً انجام شود. برای دریافت نتیجه دقیق‌تر در این آزمایش، لازم است تا فرد ناشتا باشد.

در این آزمایش که چربی خون فرد اندازه‌گیری می‌شود، امکان بروز سکته‌های قلبی و مغزی بررسی شده و اقدامات لازم برای پیشگیری از آن‌ها صورت می‌پذیرد. آزمایش لیپید و آزمایش قند خون در یک آزمایش خون کامل نیز انجام می‌شوند و نیازی به انجام جداگانه آن‌ها نیست.

این در منزل مخصوص بانوان بوده و به‌خاطر بررسی سرطان بون یا عفونت‌های رحمی انجام می‌شود. انجام منظم پاپ اسمیر در هر سال برای زنان الزامی است.

این قسم از مخصوص تمام افراد است و اگر مشکلات پوستی نداشته باشید، می‌توانید از خدمات عمومی در منزل بهره‌مند شوید. با این حالت افرادی که از مشکلات ورقه و مو رنج می‌برند، می‌توانند این آزمایش‌ها را در بیت وجود انجام دهند.

پیشنهاد سایت