بازی های فکری

احتمالا اگر از طرفداران ها و برنامه های اندروید در مورد بهترین ویژگی آن بپرسید، راحتی در استفاده را به آغاز نخستین فاکتور ذکر می‌کنند. های اندرویدی در طول سالیان اخیر گستردگی و تنوع متعدد خوبی پیدا کرده‌اند به طوری که حتی اگر از طرفداران پر و پا محکم نیز نیستید، احتمالا یک یا دو آسان را روی موبایل خود نصب کرده‌اید و در اوقات فراغت آن‌ها را می‌کنید. در بین دسته محبوس های مختلف های اندروید، یکی از سبک های بسیار محبوب در بین کاربران، های فکری هستند. تقریبا تمام این ها یک ویژگی مشترک دارند و آن هم گیم پلی ساده با حجم پایین است که امکان اجرای آن‌ها را بر روی اکثر گوشی های اندرویدی حتی گوشی هایی با صعب افزار متوسط و اندروید پایین را ممکن می‌سازد.

های فکری معمایی از جذاب ترین عناوین دسته بندی های فکری هستند. این ها همانطور که از اسمشان پیداست به شما معماهای متفاوت را در قالب‌های جذاب می‌دهند و ذهن شما را به شدت درگیر می‌کنند. از عناوین با کیفیت این دسته می‌توان به Mekorama اشاره کرد که در آن شخصیت اصلی با موانع غزارت در راه رسیدن به خانه خود مواجه می‌شود و شما می بایست با استفاده از خلاقیت خود این موانع را از سر مسیر بردارید. Robbery Bob نیز دیگر محبوب این لیست است که در آن شما باید از مکان‌های جوراجور دزدی کنید و با راهکارهای ابداعی انهزام کنید یا حتی در مواقعی ناآشکار شوید.

برنامه کودک ماشین - کامیون اتش نشانی - اسباب فکری کودکانه

فکری غرب وحشی داج سیتی | بهترین های فکری -

گیرا شد نیز از تمام های ایرانی خوش ساخت این لیست به شمار میرود که با طرح معماهای به ظاهر ساده قدرت خلاقیت شما را حسابی به چالش می‌کشد. به طور زیاد های معمایی مشکلات و موانع مختلفی را در جریان به‌علت شما به وجود می‌آورند که برای حل آن‌ها وسن به استفاده از خلاقیت و تعجیل عمل خویشتن دارید، از این رو ذهن شما به تشدد درگیر گیم پلی آن‌ها می‌شود.

یکی دیگر از لیست‌های جذاب های فکری اندروید، های اتاق فرار است. همانطور که می‌دانید اتاق گریز یا اسکیپ روم در سال های آخری تبدیل به یکی از هیجان انگیزترین و البته محبوب ترین تفریحات افراد شده است. اتاق فرار (Escape room) همانطور که از اسمش پیداست محیطی است که شما در آن سیاه‌چال می‌شوید و می‌بایست با استفاده از سرنخ ها و امکانات موجود، معماهای مختلف را حل کرده و در نهایت راه فرار را پیدا کنید.برای طرفداران انیمیشن آبشار جاذبه Gravity Saw Game و فرار از زندان Escape the prison adventure از جذاب ترین های سیاهه اتاق فرار هستند که گیم پلی آن ها نمونه به هم است اما در محیط های متفاوتی اتفاق می افتند.

بازی فکری فکری حدس کلمات | بهترین فکری -

‌های فکری، اقسام و اقسامی دارد. اگر قبول دارید که ، پیر و جوان نمی‌شناسد و همه از مزایای آن سود می‌برند، به تعدادی از انواع دقت کنید:

فکری جومانجی کیف چوبی VIP 1416 7

‌های کارتی، معمولا شامل جمعی کارت هستند که دو یا چند تن با هم به‌علت آمدن به نتیجه‌ای اختصاصی رقابت می‌کنند.

دبلنا، مونوپولی و… از کاملاً ‌های کارتی هستند.

حتی ‌های موبایلی و رایانه‌ای هم جای خود را به ‌های شاد و مفیدی داده است که قدیم‌ترها در دورهمی‌ها انجام می‌دادیم.

‌های کارتی به شما کمک می‌کنند تا در جمع‌های دوستانه و مربوط به خانواده به هم نزدیک‌تر شوید، بیشتر با هم صحبت کنید و یخ گروه را بشکنید.

‌های کارتی عموما گروهی هستند و همین باعث می‌شود که افراد

یکی از مزایای درخشان ‌های کارتی، این است که همه افراد در گروه‌های سنی مختلف و با توانمندی‌های گوناگون می‌توانند در آن شرکت کنند. 

پیشنهاد سایت