واردات خودرو از چین ممنوع نمی شود

رکنا اقتصادی: وزارت صمت اعلام کرد: فرانسوی ها سهمی در بازار بزرگ خودروی کشورمان نخواهند داشت و هرگونه اتومبیل از این کشور ممنوع خواهد بود اما این ممنوعیت شامل کشوری همال چین که پروژه های مختلفی با صنعتگران کشور دارند نیست.

به گزارش رکنا، وزارت صمت در بازتاب به ابهامات مطرح شده در مورد چینی و قیاس آن با ممنوعیت واردات از چین خودروهای فرانسوی به کشور توضیحاتی به شرح زیر ارائه کرد.

«علت ممنوعیت خودروهای فرانسوی به ایران، رفتار خلاف قرارداد و تعهدات خودروسازان فرانسوی پس از خروج آمریکا از برجام است. خروج فرانسوی‌ها از صنعت خودروسازی ایران پس از دور جدید تحریم‌های آمریکا علیه کشورمان در سال 1397، هزینه‌های زیادی را بر صنعت خودروسازی و قطعه‌سازی ایران تحمیل کرد و سرمایه‌گذاری‌های انجام شده را ابتر گذاشت. هرچند نباید نیک‌بینی مفرط دولتمردان قبلی به فرانسوی‌ها را فراموش کرد که بازار خودروی ایران را راحت و حاضر در برگزینی خودروسازان فرانسوی قرار دادند و در خیال خام خود تصور می‌کردند فرانسوی‌ها به دنبال اشتغال جوانان ایرانی هستند.

آموزش از چین با سرمایه کم

ژیلت از چین | و ترخیص کالا از گمرک چین به ایران -- فوق العاده

البته این هزینه شامل تخفیفات و معافیت هایی نیز هستند که می توان با استفاده از خدمات مشاوره صحیح و درست و صادرات آنها را تا حد شایسته توجهی کاهش داد.

ورود کالا قرابت به نوع نیاز وارد کننده و مراد و نیت او دارد. بدین مدلول که اگر او تولید فاعل است، شاید به‌جهت تامین بخشی از مواد اولیه زایش خود  نیاز دارد تا برخی از کالاها را از چین وارد کند. یا اینکه صرفا برای تامین درخواست بازارچه و تجارت کالایی را از چین وارد می کند.

چنانچه این نیت و اهداف برای وارد کنشگر مشخص شود، و او بداند که هدفش از وارد کردن کالا از چین چه چیزی می باشد، می تواند با در نظر گرفتن هزینه ها و نوع کالای مورد نیاز سود خوبی را از کالای ی از چین داشته باشد. ضمن آنکه نیازی از بخش کسب و حرفه کشور را نیز با ورود کالای خود از چین برطرف می کند.

چین از روسیه | ارزانترین از چین و دبی با ارائه چک تضمین -

شرکت از کشورهای و امارات ارتکاب می‌دهد

خیر، در احوال حاضر تنها خرید کالای شما در و امارات و کالا انجام می‌دهد

از به ایران به صورت دریای حدود ۴۵ روز زمان می‌برد

از به ایران به صورت هوایی حدود ۲۵ روز زمان می‌برد

از امارات به ایران حدود ۱۴ یوم زمانه می‌برد

تحویل کالای مشتری از درب کارگاه فروشنده در ملکت نقطه شروع ( یا امارات)، انجام تشریفات گمرکی و حمل کالا تا درب انبار مورد نظر مشتری در مقصد (ایران)، اصطلاحا Door To Door نامیده می‌شود.

شرکت کالای شما را به قیافه Door to Door انجام می دهد. همچنین بنا به درخواست مشتری می تواند از سرویس (Door To Airport) نیز استفاده شود

بله در کالا از یا امارات، هم محدودیت وزنی و هم محدودیت در ابعاد وجود دارد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با عدد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید ( )

پیشنهاد سایت